Kategori

Hibrid Optik Adaptör Adaptör Adaptör Optik FC erkek ST ücretsiz Kargo kadın ST-FC Çok modlu 50/125um Fiber

Yeni

₺73.76

Stokta var

Etiketler: hoş, Tope.news, online alışveriş, Otomotiv, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar Ve Elektronik, moda, Güzellik Ve Sağlık, Ev Ve Bahçe, Oyuncaklar Ve Spor, Düğünler & Olaylar.

Hibrid Optik Adaptör Adaptör Adaptör Optik FC erkek ST ücretsiz Kargo kadın ST-FC Çok modlu 50/125um Fiber

(Erkek) FC(Kadın) bu ST tip fiber optik hibrid adaptörü yapıştırma ve fiber optik arasındaki bağlantı işlemi tabi ki-adaptör gömülü düzenlenmiş bir tür lif vardır.

Özelliği:

1000 kez yeniden kullanılabilir

Yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluğu

Yüksek güvenilirlik ve istikrar

Özellikler:

1. (Erkek)FC(Kadın) ST hibrid bağdaştırıcı türü:

2. Fiber tyle: MM 50/125 Fiber.

3. (Db) ekleme Kaybı: Az 0,50

4. 0.38 den(db) tekrarlama: Daha fazla

5. Değiştirilebilirlik(db): daha Az 4m

6. Kol Soket Malzeme: Zirkonyum dioksit seramik

7. +75C çalışma sıcaklığı: -25 C.

8. +75C depolama sıcaklığı: 25 cl.

Parametre

Birim

FC erkek için ST kadın

MM

PC/UPC/APC

Ekleme Kaybı (Tipik)

dB

0.2 r

Geri Dönüş Kaybı

dB

60 ≥

Değiş tokuş

dB

0.2 r

Tekrarlanabilir

dB

0.2 r

Dayanıklılık

Zaman

1000 >

Çalışma Sıcaklığı

C

75 -40~

Depolama Sıcaklığı

C

85 -45~

ÖDEME

1. Emanet, en iyi şekilde doğrudan online ödeme Western Union ve T/T ile ödeme kabul edemeyiz,kendinizi seçebilirsiniz. Eğer diğer ödeme koşulları kullanmak istiyorsanız, lütfen siparişten önce bize bildirin.

2. Tam ödeme 7 GÜN içinde sipariş sonra yapılmalıdır, ya da sırasını geçersiz veya sistem tarafından iptal edilecektir.

3. Alıcı bilgileri doldururken kişi gibi tüm detaylı bilgileri, adresi, Posta Kodu ve telefon numarası tamamladınız emin olun.

GÖNDERİ

1. Tam ödeme onaylandıktan sonra 5 iş günü içinde mal göndereceğiz.

2. Aşağıdaki gibi uluslararası nakliye hizmetleri sağlayabiliriz:

Çin Post Air Mail, Hong Kong Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Varsayılan yol, Çin sonrası hava posta ve HK sonrası hava posta ile.

3. Alıcı insurrance, böyle bir kaza, gecikme ya da diğer konularda olduğu gibi servis nakliye kaynaklanan sorunlar ve hasarlardan sorumludur. Ayrıca, herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değiliz, bu suçlamaları madde fiyat ve nakliye maliyeti dahil değildir.

GARANTİ VE GARANTİ

1. Tüm mal muayene ve sevkiyat öncesi test edilir. eğer mallar ile tatmin değilseniz, 7 GÜN içinde öğeleri alabilirsiniz ve 24 saat içinde öğeleri aldıktan sonra bizimle irtibata geçiniz.

2. Nakliye ve taşıma ücreti iade edilmez ve müşteriye geri dönen ve reshipping tüm ücretler için sorumlu olmalıdır.

3. Tüm iade öğeler orijinal koşullarında, kutusu ve aksesuarları dahil olmalıdır. İnsan kusurları garanti edilmez, böyle kırık, çizik ve benzeri gibi.

4. Geri gönderdiğinizde herhangi bir öğe için, EMS veya yerel yazınızı lütfen

Geri bildirim

1. Alıcının erken onay çok öğeleri aldıktan sonra takdir edilecektir.

2. Görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğundan, biz içtenlikle ürün ve hizmetimizden memnun kaldıysanız bizim için olumlu geribildirim terk etmeye davet ediyoruz. Son derece hayati önemi sadece 1 dakika sürecek, ancak bu 1 dakika bizim için vardır.

3. Herhangi bir olumsuz ya da tarafsız geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. Seninle herhangi bir sorunları çözmek için çalışacağız.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 6cm (5.91in x 3.94in x 2.36in)
Marka Adı TRENSBATTER
Madde ST kadın erkek Fiber Optik Adaptörü FC
Model Numarası HH-123
Bağdaştırıcı Türü ST-FC

Bir değerlendirme yazın

Hibrid Optik Adaptör Adaptör Adaptör Optik FC erkek ST ücretsiz Kargo kadın ST-FC Çok modlu 50/125um Fiber

Hibrid Optik Adaptör Adaptör Adaptör Optik FC erkek ST ücretsiz Kargo kadın ST-FC Çok modlu 50/125um Fiber

Hibrid Optik Adaptör Adaptör Adaptör Optik FC erkek ST ücretsiz Kargo kadın ST-FC Çok modlu 50/125um Fiber (Erkek) FC(Kadın) bu ST tip fiber optik hibrid adaptörü yapıştırma ve fiber optik arasındaki bağlantı işlemi tabi ki-adaptör gömülü düzenlenmiş

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !