Kategori

İyi quatity 16mm HSS Delik Ahşap Matkap Ahşap Mortising Keski Aracı Bit Gördüm

Yeni

₺86.74

₺123.92

-30 %

Stokta var

Etiketler: bit matkap, matkap gördüm, gördüm matkap, Ucuz matkap, Yüksek Kaliteli matkap ucu gördüm, Çin matkap Tedarikçi gördüm.

Özellikler:

Kare delik matkap Kare delik matkap ahşap elektrikli matkap kullanılamaz, matkap Kare delik kullanmak (zıvana ve zıvana makinesi) Kare delik açmaya uygun. Zıvana ve zıvana delik kombinasyonu ortasında korkunç + dış kol tarafından açılmış. İnşaat işçilerin emek yoğunluğu azaltmak, inşaat hızını hızlandırmak, inşaat, tesisat, tadilat, dekorasyon Sanayi inşaat maliyetleri azaltmak. Kare delik matkap temelde yönleri ahşap için kullanılır önemli. Çeşitli mevcut bit, sadece yuvarlak bir delik işleme, delik işleme, delik işleme için değil, delik delme veya kaba delik işleme, sonra keski yapay el yapımı kesme makinası olmalı. Çekiç darbe gücü kullanın etkisini dış gövde, Kare delik yuvarlak delik ve kare kafa duvar, tek seferlik bir işlem kırma malzeme iletilen sırasında döner vücut tarafından delinmiş, delik faydalı model ve toz tüp deşarj cüruf, kırılmış olabilir. Kare delik matkabı farklı özellikleri kullanarak, Kare delik makinenin uygun güç eşleştirme, ihtiyaçlarını karşılamak için kare bir delik oynayabilirsiniz.

Özellikler:

Özellikler:

Mm (Yuvarlak) 16mm çap oluklu (ön Kare) Orta korkunç çapı toplam uzunluk: 19,5 cm 56HRC Bağlama SAP çapı malzeme: yüksek hız çeliği, Sertlik:

Paket Dahil:

1 adet Kare delik matkap ahşap

\\

Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Yazın Merkezi Matkap
uzunluğu İyi quatity 16mm HSS
Kullanın Ahşap Delme
DİY Malzemeleri Ahşap
Model Numarası İyi quatity 16mm HSS
Marka Adı fixmee
Malzeme Yüksek Karbon Çelik

Bir değerlendirme yazın

İyi quatity 16mm HSS Delik Ahşap Matkap Ahşap Mortising Keski Aracı Bit Gördüm

İyi quatity 16mm HSS Delik Ahşap Matkap Ahşap Mortising Keski Aracı Bit Gördüm

Özellikler: Kare delik matkap Kare delik matkap ahşap elektrikli matkap kullanılamaz, matkap Kare delik kullanmak (zıvana ve zıvana makinesi) Kare delik açmaya uygun. Zıvana ve zıvana delik kombinasyonu ortasında korkunç + dış kol tarafından açılmış. İnşaat

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !