Kategori

3.7 V 1250MAH şarj edilebilir lityum polimer pil-702370 dijital fotoğraf makinesi lambası dahili

Yeni

₺39.68

₺51.56

-23 %

Stokta var

Etiketler: 3.7 v 1250mah, Lityum polimer pil, şarj edilebilir lityum polimer pil, Ucuz 3.7 v 1250mah, Yüksek Kaliteli lityum polimer pil, Çin şarj edilebilir lityum polimer pil Tedarikçileri.

Merhaba, eğer bir mağazada istediğiniz pil boyutu arıyorum bulamıyorum,

Lütfen bana ulaşın, sizin için özel tavsiye ya da vereceğiz.

Size en iyi hizmet ve en iyi kalite kullanacağız!

Sizinle işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

İyi günler. Teşekkür ederim.

Pil Türü : 702 370

4.2 V Pil Boyutları: 7 MM 70 MM 23MM uzunluk Genişlik Kalınlık pil kapasite : 1250MAH voltaj : 3.7 V Şarj voltaj :

Pil açıklama:

MP3 lityum pil ömrü

Lityum piller ve cep telefonları gibi-lityum pil ömrü dahili MP3 genellikle derin şarj ve derin deşarj kullandıktan sonra bir ya da iki yıl hakkında bir kez 300-500 hakkında ( GB ) , oynama süresi büyük ölçüde azalır , ya da kullanmadan önce pili değiştirmek için o zaman kullanarak önyükleme için tamamen aciz olduğunu. Marka bilgisayarların tüm neredeyse hiçbir hizmet ( fabrika arızalı ürünler , arızalı, kaliteli ürünler), B hücreleri kullanarak yüklü ürün , pil performansı düz çizgi genel kullanımdan sonra üç ay olabilir maliyetleri azaltmak için daha kısa bir ömrü bırak çünkü .

İki , MP3 lityum Süresi

Makine\\\\\\\\\\\\\\'s güç tüketimi oyun süresi ve pil kapasitesi ve boyutu , daha büyük, daha genel ekran güç tüketimi , pili de büyük . 300mAh, 8 saat oynatma süresi kapasiteli lityum pil tam şarj sonra , 1,5-MP3 1.8 - inç ekran genellikle hakkında 1800mAh 300 - vesaire, 2.5-inç ekran MP4 pil kapasite aşağıdaki genel 150 1.2 MP3 kapasiteli lityum pil - inç ekran. hiçbir hizmet, maliyetleri azaltmak için, ( fabrika arızalı ürünler , arızalı , sınıf ürün ) B notu ile bir pil içinde yüklü olduğunda , bir ürün %20 daha genellikle düşük kapasiteli , çalma süresi daha kısa olacak çünkü hodge makine.

Kamera pil sorunlarımı nasıl değerlendirmeli üçüncü ?

Eğer Bluetooth cihazınız varsa aşağıdaki MP3 fenomeni , pil ile ilgili bir sorun için , değiştirmek planlanıyor :

Bir yıldan fazla 1 kullan kullan ( bekleme ) zamanı var ( yaklaşık 3 saat) daha kısa , pil kapasitesi ömrü azalır .

2 , saç , ya da güç : pil dahili kısa devre veya düşük kalite önyükleme ve ya direnç daha büyük olur havaya uçurmak için değil , pil başarısız .

3 , pil iç direnci artırır kötü oynatma : çıkış voltajı çok düşük .

4 , pil koruma devresi yüzük veya yüzükler , pil arızası : oyun değil .

Not : Eğer MP3 başlaması normal ise, ve daha sonra bir arıza tespit , bu pil tüketim , dengesiz bir kalitede olmasına rağmen pili %90'ından fazlası diğer elektronik bileşenler daha küçük yüzük şansını neden olur , ve şarj cihazı çıkış gerilimi genellikle daha yüksek olduğu , basınç (4.2 V) işlevi tamamen pil hattı koruması , kolayca zarar görebilir dayanır sınırlı değil x li olur . MP3 değerlisi küçük bir pil kullanmak için sebep çünkü çok çok kötü bir ruh var !

Dördüncü, nasıl makine \\\\\\\\\\\\\\'s pil modeli biliyor musunuz ?

1, cesaretle makineyi açmak İçin makineyi aç , MP3 iç çok basit , makine hasar olacak merak etmeyin . Dikkatlice vidayı küçük bir tornavida ile açılabilir , genel olarak konut bağlı olup olmadığını veya toka ek ve dikiş veya çizik Alice dikkatle açtı, değil hasarlı kabukları , düğmeler ve diğer dikkat genellikle ortalığı .birlikte bir bıçak ile bir hafta sonra görmek için makineyi kontrol edin

2 , pil Gümüş pil açtıktan sonra göreceksiniz , daha sonra lityum polimer pil , dış plastik film ambalaj , eğer diğer renkleri çelik veya alüminyum lityum pil varsa , deri PVC plastik koymak , daha mavi , ama aynı zamanda siyah.

3, Pil Türü: Pil değilse uzun cömert kaydı hakkında bir cetvel ile ( aslında temsil pil boyutu) genel bir model , yukarıdaki sözler olabilir altında kayıtlı olan püskürtülür.

Gerekli pil satın almak için nasıl beşinci?

Pili ilk sökmeye makinesi ( kendi tasfiye edecektir - yıkım , tamir teknisyenleri bir bölünme bulamaz ) , en çok pil modeli ile işaretlenmiş , aslında, ( kalın ) yüksek Pil Tipi , genişliği, uzunluğu , modeli aşağıda , eğer bu tablo Bizim modeller ile restoran ile irtibata geçebilirsiniz . Eğer hala daha az olan , örneğin küçük bir nokta benzer benzer bir model kullanabilirsiniz , 552 030 değilsin tabloda , kullanılabilir 052,030 , ama kalın kağıt 0.5 parça bir parça makine sallayarak önlemek için yüklü koymak ile ( küçük 0,5 kalınlık),, makine alanı olarak , aksine benzer yüksekliği biraz büyük bulunabilir . Eğer pil modeli değilse , ya da görmüyor , basit, uzunluk, genişlik , yükseklik ölçmek için , ve sonra masadan bir cetvel ile, benzer kapasite bulmak için yukarıdaki yöntemi mümkün gezisine eşlik düşünülmemelidir göre. Bir zamanlar büyük , yüklü , yük pili kendisinden daha pahalı işaretli olabilir çünkü oldukça küçük, süper . Makine az sayıda lityum pil gerilimi için V 1.2 V veya 2,4 V olabilir (3.6) 3.7 değildir kullanılmaz diğer bir konu , sahibi başvurmanız gerekir .

Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Ünite Tipi parça
Marka Adı Litre Enerji Pil
Pil Özellikleri Orijinal
Kullanın MP3 / MP4 Çalar
Paket Evet
Hizmet Dükkanı Garanti
Şarj edilebilir Evet
Model Numarası Yedi yüz iki bin üç yüz yetmiş
Yazın Li-polimer

Bir değerlendirme yazın

3.7 V 1250MAH şarj edilebilir lityum polimer pil-702370 dijital fotoğraf makinesi lambası dahili

3.7 V 1250MAH şarj edilebilir lityum polimer pil-702370 dijital fotoğraf makinesi lambası dahili

Merhaba, eğer bir mağazada istediğiniz pil boyutu arıyorum bulamıyorum, Lütfen bana ulaşın, sizin için özel tavsiye ya da vereceğiz. Size en iyi hizmet ve en iyi kalite kullanacağız! Sizinle işbirliği için sabırsızlanıyoruz. İyi

İlgili ürünler

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !