Kategori

4x Alüminyum Araba Tekerleği Tüpsüz Lastik Vana W/Toz Kapağı Jant Cıvata Kök-

Yeni

₺16.67

₺20.87

-20 %

Stokta var

Etiketler: Tekerlek Göbekleri & Rulmanlar, Ucuz Tekerlek Hub & Rulmanlar, 4x Alüminyum Araba Tekerleği Tüpsüz Lastik Vana W/Toz Kapağı Jant Cıvata Kök.

Bu Yüksek kaliteli Tüpsüz Vana var. Otomotiv, çelik veya alaşımlı jantlar, kamyon ve motosiklet uygulamaları için uygundur. Tüpsüz Vanaları en Araba tüpsüz jantlar için idealdir. Özellikler: Yüksek performans vana çekirdek. Kırmızı Anotlanmış-Tüpsüz Lastik Vana. Büyük Boy, bir Pompa takarken daha Kolay Erişim Yapmak. Vana kaynaklanıyor 100% sızıntı test edilmiştir. Hem de ağız ve vana gövdesi üzerinde vana kök delik içte ve Temiz montaj Talimatları:. Jantın üzerine kapak takma, bakım supap dibinde conta zarar vermemek çekerken. Halkanın içinde supap için somun takılarak vücut dişli. Vana kök için 7Nm tork 10Nm Teçhizat için ayar: Uyar 1.4 cm Not Açıklıklar Jant: Aşırı tork kök konuları vana tüm alüminyum zarar verebilir. 4cm Alaşım+Kauçuk Renk: Siyah/Titanyum/Gümüş Uzunluğu teknik özellikler: Durumu: %100 yepyeni Malzeme:

Paket Ağırlık 0.038kg (0.08lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Marka Adı SAİLFLO

Bir değerlendirme yazın

4x Alüminyum Araba Tekerleği Tüpsüz Lastik Vana W/Toz Kapağı Jant Cıvata Kök-

4x Alüminyum Araba Tekerleği Tüpsüz Lastik Vana W/Toz Kapağı Jant Cıvata Kök-

Bu Yüksek kaliteli Tüpsüz Vana var. Otomotiv, çelik veya alaşımlı jantlar, kamyon ve motosiklet uygulamaları için uygundur. Tüpsüz Vanaları en Araba tüpsüz jantlar için idealdir. Özellikler: Yüksek performans vana çekirdek. Kırmızı Anotlanmış-Tüpsüz Lastik

İlgili ürünler

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !