Kategori

10 ml HAVAGAZI Teflon Kaplı Hidrotermal Sentez Otoklav Reaktör Geminin İç Kol, Yüksek Basınçlı Tank Kaplı

Yeni

₺167.29

Stokta var

Etiketler: yüksek basınçlı kap, 10 ml tankı, tankları 1, Ucuz yüksek basınçlı kap, Yüksek Kalite tank 10 ml, 1 Çin Tedarikçileri tankları.

Teflon Kaplı Hidrotermal Sentez Otoklav Reaktör HAVAGAZI Gemi F4 İç Kol, Yüksek Basınçlı Tank Kaplı

Hidrotermal sentez reaktör, aynı zamanda sindirim olarak bilinen, basınç erime bombalar, hidrotermal sentez reaktör, yüksek sıcaklık ve basınç sindirim damarları, HAVAGAZI, yüksek basınçlı tank, belirli sıcaklık ve basınç koşullarında, bazı sentetik kimyasal reaktörünü. Yaygın bilimsel araştırma ve deneyler, yeni malzemeler, enerji, çevre mühendisliği ve diğer alanlarda kullanılır, Üniversitesi öğretim, bilimsel araştırma birimleri genellikle küçük reaktörler kullanılır.

1.Teknik Veriler:

(1). Çalışma sıcaklık: 230c

(2). Çalışma basıncı: 3MPa (ölçer)

(3). Isıtma, soğutma hızı: 5 c / dak.

(4) şartname 10 ml diğer kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş.

2. Özellik

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik işleme kullanarak hidrotermal sentez reaktör. Sızıntı olmadan uzun Kettle su ısıtıcısı kapak gövde ve dayanıklı, güvenilir kablo mühür yapısı ile mühürlenmiş, mühürleme etkisi-vadeli istikrar.

Harici ısıtma, hidrotermal sentez reaktör (örneğin, birden çok reaktör ısıtılmış bir fırına konur.) aynı reaktör çalışma sıcaklığı ses ve daha olumlu tepki azaltmak için.

3. çalışma yöntemleri

Reaksiyon anlamına gelir ve reaktör gövdesi ve besleme katsayısı sağlamak için 0.2 daha azdır. Ne zaman korozif reaksiyon Bakanlığı HAVAGAZI bush koymak istediğiniz zaman, sadece korozyon su ısıtıcısı vücut emin olabilirsiniz. Hidrotermal sentez reaktör ısıtıcı üzerine yerleştirilmiş, gerekli güvenlik sıcaklık daha az istenen reaksiyon sıcaklığına ısıtma hızı hükümlerine uygun olacaktır. Reaksiyon tamamlandıktan zaman onun serin, ama aynı zamanda soğutma oranı operasyon hükümleri ile sıkı göre, güvenlik ve reaktör hayatını kolaylaştırmak için olacak. Kaynama noktasının altında onay intra-abdominal sıcaklık reaksiyon sistemi çözücüler sadece bir ameliyat daha sonra tank kapağını açın.

Kullanın sonra temiz hidrotermal sentez reaktör her zaman, korozyon önlemek için.

Temiz ve darbelere karşı zarar görmesini önlemek özellikle dikkat etmek vücut su ısıtıcısı, kettle kapağı mühür hat.

1 pc için her teklif.

Eğer başka bir kapasiteye ihtiyacınız varsa bize contect lütfen .

Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.62kg (1.37lb.)
Ünite Tipi parça
Marka Adı BİNFUL,BİNFUL
Sınıflandırma Laboratuvar Isıtma Ekipmanları

Bir değerlendirme yazın

10 ml HAVAGAZI Teflon Kaplı Hidrotermal Sentez Otoklav Reaktör Geminin İç Kol, Yüksek Basınçlı Tank Kaplı

10 ml HAVAGAZI Teflon Kaplı Hidrotermal Sentez Otoklav Reaktör Geminin İç Kol, Yüksek Basınçlı Tank Kaplı

Teflon Kaplı Hidrotermal Sentez Otoklav Reaktör HAVAGAZI Gemi F4 İç Kol, Yüksek Basınçlı Tank Kaplı Hidrotermal sentez reaktör, aynı zamanda sindirim olarak bilinen, basınç erime bombalar, hidrotermal sentez reaktör, yüksek sıcaklık ve basınç sindirim damarları,

İlgili ürünler

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !