Kategori

Çekmece İÇİN DİY 125KHZ RFID silikon tuşları Kabine Kapı Elektrikli Kilit Montaj Solenoid/Sauna Kilidi

Yeni

₺69.41

₺73.02

-4 %

Stokta var

Etiketler: solenoid kilit, solenoid kapı kilidi, solenoid kilit kapı, Ucuz solenoid kilit, Yüksek Kalite solenoid kapı kilidi, Çin solenoid kilit kapı Tedarikçileri.

Bu sipariş

(Pil olmadan)1 kilit

1 RFID bileklik

1. Başlatma Ayarları

Pil Kutusu gövdesine kilidi pil, ipucu aracı tutun set anahtar, ses "di" ve kırmızı ışık, ses ve müzik, ilk başarı duymak kullanın.Başlatmadan sonra, tüm KARTLARI iptal edildi maç.

2. (1)Master card

Yapılandırma asıl kart fırça: başlatma aynı zamanda, ilk kart, yeşil ışık, müzik sesinden sonra, kart yapılandırma için öncelik verilir.

Anahtarı yeni ana kartı, kredi kartı, kartı sonra başlatma göre ana kartı değiştirin.

Not: bir kilidi sadece ana kartı yapılandırılabilir.Master card esas yapılandırma için kullanılan ya da bir kart silin, kilidini açmak için, kapa kullanılamaz.

3. Yönetici Kartı (5)

Fırça yapılandırma yönetim Kartı, master card, müzik, kırmızı ve yeşil ışık (sırasında) kart için kart kredi kartı, müzik kilidi, kırmızı ve yeşil ışık yanıp sönüyor, yapılandırma 6 saniye yanıp söner.Işık yanıp sönerken, yapılandırmak için devam, (5) tam kadar olabilir.

Kartı çıkarmak için fırça: master card, müzik, kırmızı ve yeşil ışık yanıp sonra sönen kart, müzik, kırmızı ve yeşil ışık, asıl kart yine üçüncü kez fırçalanır fırça, tüm kart silinecektir müzik, ışık, başka bir tür kilit.Tüm kullanıcı kartı da silinmiş.

Kart kilidi: fırça kart, müzik, aynı zamanda kırmızı ve yeşil ışık, "di", ve yeşil ışık, spinner düğmesi "AÇIK" konumda kilitlemek 6 saniye yanıp söner.Kilidi sonra, kullanıcı kartı iptal edildi.

Not: kullanıcı kartı kartı yapılandırmak veya kaldırmak için kullanılır; (ya da kapalı) kilitlemek için kullanılabilir.Kart kilidi sonra,

Kullanıcı kartı iptal edildi.

4. (1)kullanıcı kartı

Fırça kart, müzik, kırmızı, yeşil ışık yanıp, sonra kart, müzik, yeşil flash, tokatlamak fırça, müzik, kullanıcı kartı yapılandırma yapılandırma kilit kullanıcı kartı.

Kullanıcı kartı: fırça kart, müzik, aynı zamanda kırmızı, yeşil ışığı 6 saniye yanıp, "di", yeşil ışık, kilidi aç sil.Kilidi sonra, kullanıcı kartı iptal edildi.

Kullanıcı kartı "pozisyon KAPATMAK için" Kapat fırça kullanıcı kartı, müzik, kırmızı ışık, spinner düğmeyi kapat.

"AÇIK" konumda kilitlemek için Kullanıcı kartı kilitle: fırça kullanıcı kartı, müzik, yeşil ışık, spinner düğmesi.

Fonksiyonel özellikleri

Kapalı Flaş: kapalı sonra, bir kez her altı saniyede bir kırmızı ışık yanıp kilit, kullanılan kilit göstermek.

20 saniye yasadışı kart alarmı: fırça değil, hazırlık, 6 kez, sürekli alarm kilit.Alarm sırasında, açık kapı KARTLARI polis feshedebilir.

Çocuk etki pil gerilim altında gerilim alarmı:.3 V + / - 0.2 kadar, kredi kartı, yeşil ışık, topuzu kilit, aynı zamanda müzik için bir uyarı yayınladı.

Eğer pil kilidini açmak için acil durum kilit: kilit biterse, güç 9 v ile iki kişiyi, kart kilidi dönüştürücü ve.

Pil bağlıyken kendi kendine test: Ayarlar anahtarı gevşetin, devre test, işlem zamanı, kırmızı, yeşil ışık, "di" aynı zamanda bir çığlık, düğmesine tıklayın.Zayıf akım döngüsü içine ışıklardan sonra ve kart algılama okuyun.Eğer tespit edilen gerilim ise, polise rapor.Basın yine kendini test sonuna kadar basınız.

Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Paket Boyutu 15cm x 11cm x 5cm (5.91in x 4.33in x 1.97in)
Ünite Tipi parça
frekans 125KHz
Marka Adı FCARD
Model Numarası Altı yüz altmış üç
Malzeme ABS

Bir değerlendirme yazın

Çekmece İÇİN DİY 125KHZ RFID silikon tuşları Kabine Kapı Elektrikli Kilit Montaj Solenoid/Sauna Kilidi

Çekmece İÇİN DİY 125KHZ RFID silikon tuşları Kabine Kapı Elektrikli Kilit Montaj Solenoid/Sauna Kilidi

Bu sipariş (Pil olmadan)1 kilit 1 RFID bileklik 1. Başlatma Ayarları Pil Kutusu gövdesine kilidi pil, ipucu aracı tutun set anahtar, ses di ve kırmızı ışık, ses ve müzik, ilk başarı duymak kullanın.Başlatmadan sonra, tüm KARTLARI

Ürün başarıyla ürün karşılaştırma ekledi !